Zatwierdzanie wiadomości na forum.

Wysłane przez inteos 
Zatwierdzanie wiadomości na forum. 17 lis 2017 - 07:26:02

Send PM

Witam, właśnie miałem przyjemność zatwierdzać własną wiadomość na forum. Zastanawiam się czemu ma to służyć?

--
Profesjonalne usługi Bacula: [www.bacula.com.pl]
Re: Zatwierdzanie wiadomości na forum. 17 lis 2017 - 11:15:54

Send PM

Witaj inteos,

Dzięki za zgłoszenie. Nie wiem dlaczego tak się stało. Być może jakieś słowo w poście było źle zinterpretowane przez skrypt forum.

Konfiguracja forum jest ta sama od dawna, więc trudno mi w tej chwili powiedzieć. Sprawdzę to i odezwę się wieczorem.

Pozdrawiam
Marcin Haba (gani)
Re: Zatwierdzanie wiadomości na forum. 17 lis 2017 - 19:22:11

Send PM

Witaj inteos,

Trudno powiedzieć mi, co może być przyczyną potrzeby zatwierdzenia posta. Widzę w access logu, że żądanie zakończyło się powodzeniem (http kod 200).

x.x.x.x - - [17/Nov/2017:07:23:57 +0100] "POST /posting.php HTTP/1.1" 200 5926 "[www.forum.bacula.pl]...

Błędów z serwera nie widzę. Adres IP na liście banów nie widnieje. Proponuję sprawdzić przy następnym poście, czy też będzie ten problem. Jeżeli tak, to poszukam dalej.

Z pozdrowieniami
Marcin Haba
Autor:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: