Bacula 7.0.5 na Oracle Linux a biblioteka taśmowa Dell TL2000 LTO-6

Wysłane przez mateuszmaxbit 
Bacula 7.0.5 na Oracle Linux a biblioteka taśmowa Dell TL2000 LTO-6 26 sty 2017 - 13:51:16

Send PM

Witam. Mam pytanie dotyczące oprogramowania Bacula 7.0.5 zainstalowanego na Oracle Linux 7.2. Posiadam bibliotekę taśmową Dell powervault tl2000 LTO-6 połączoną przy użyciu dwóch kabli SAS. Moje pytanie dotyczy kompatybilności oprogramowania i sprzętu: czy da się to skonfigurować tak aby działało? Jeżeli tak to czy posiada ktoś z szanownych forumowiczów jakikolwiek tutorial albo instrukcję typu How to. Na taśmach zapisywane będą pliku backup Oracle Database 12. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam Mateusz
Re: Bacula 7.0.5 na Oracle Linux a biblioteka taśmowa Dell TL2000 LTO-6 27 sty 2017 - 14:28:49

Send PM

Wprawdzie jeszcze nie uruchamiałem biblioteki Dell powervault tl2000 LTO-6 jaką masz u siebie w połączeniu z Bacula, ale uruchamiałem tak różne biblioteki z Bacula, że spokojnie w ciemno można stawiać że będzie działać bez problemu. Co to tutoriala czy howto, to ja mam wiedzę i doświadczenie. Nie publikowałem tego nigdzie, bo to jest m.in. moja wartość dodana. Jeśli byłbyś zainteresowany to zapraszam do współpracy.

--
Profesjonalne usługi Bacula: [www.bacula.com.pl]
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować